DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Wiedza i doświadczenie
Dla naszych klientów jesteśmy zaufanymi doradcami, na których zawsze mogą liczyć. Pomagamy poprzez doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg podatkowych, nadzorowanie prawnych aspektów wszystkich działań firm. Klienci wyznaczają kierunki, a my dbamy o bezpieczeństwo prawno-podatkowe. Po to jesteśmy.

Wiarygodność
Działamy sprawnie i skutecznie. Lubimy wyzwania. Trudne zadania motywują nas do jeszcze wydajniejszej pracy. Wszyscy wyznajemy te same wartości co czyni nas zwycięskim zespołem. Nagrodą za lata ciężkiej pracy jest dla nas zaufanie naszych klientów, którzy cenią sobie nasze usługi. Zapewniamy naszym klientom rozwiązania, które przynoszą im jak najwięcej korzyści, czyniąc ich życie i pracę łatwiejszymi.

Szanowanie czasu klienta
Klient to partner, a naszym zadaniem jest pomagać mu, doradzać i strzec jego interesów. We wszystko, czego się podejmujemy, wkładamy równie dużo zaangażowania. Szanujemy indywidualność naszych klientów. Rozumiemy, że każdy ma swój problem i swoje cele do osiągnięcia. Rynek nigdy nie stoi w miejscu a w biznesie trzeba wiedzieć, jak unikać ryzyka. My to wiemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy pomagać naszym klientom, oszczędzając przy tym ich czas i pieniądze oraz maksymalnie zwiększając korzyści.

CO ZYSKUJESZ, KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG?

Już nie będziesz musiał:

  • Stać w kolejce w urzędzie skarbowym;
  • Śledzić na bieżąco zmian w przepisach podatkowych;
  • Pilnować terminów;
  • Martwić się o prawidłowość dokumentów składanych w urzędzie skarbowym;
  • Stresować się kontrolami podatkowymi;

Będziesz mógł skoncentrować się na swojej działalności gospodarczej, a sprawny podatkowe i księgowe powierzyć doświadczonemu specjaliście. Udzielenie pełnomocnictwa doradcy podatkowemu zwalnia Cię z wszelkich kontaktów z urzędami. Korespondencja z urzędu skarbowego również trafia do kancelarii.

Poczujesz się bezpieczniej, jeśli uświadomisz sobie, że:

  • O dobrą kondycję finansową firmy dba osoba legitymująca się nie tylko szeroko wiedzą ekonomiczną-prawną, ale spełniająca również wysokie standardy moralne potwierdzone i nieustannie weryfikowane przez samorząd zawodowy w oparciu o prawo ustawowe i korporacyjne.
  • Możesz zminimalizować ryzyko odpowiedzialności finansowej wobec fiskusa, gdyż doradca podatkowy jest zobowiązany umieścić swoje dane na wszystkich pismach sporządzonych przez niego w związku z wykonywaniem usług doradztwa podatkowego. Doradca jest objęty obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Wszystkie sporządzone dokumenty, związane z wykonywaniem umowy, są przechowywane w kancelarii przez 5 lat.

JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z DORADCĄ PODATKOWYM

Jeżeli chcesz zasięgnąć porady prawno-podatkowej:

  • Jeżeli pojawiają się wątpliwości natury prawno-podatkowej, działaj natychmiast, nie czekaj na ostatnią chwilę. Presja czasu utrudnia znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania.
  • Przygotuj się do rozmowy z doradcą. Zastanów się nad problemem, o którym chcesz porozmawiać i który chcesz rozwiązać, zanim udasz się do kancelarii. Zapisz zagadnienia, które chcesz poruszyć podczas spotkania, zanotuj pytania do doradcy podatkowego.
  • Zadzwoń i umów się na spotkanie. Zasygnalizuj problem, którego ma dotyczyć porada. Dzięki temu doradca będzie mógł wcześniej przemyśleć zagadnienie i przygotować się do udzielenia porady. Doradca uprzedzi również, jakie dokumenty powinieneś mieć przy sobie podczas wizyty.

Dobre przygotowanie-zarówno po stronie klienta jak i doradcy pozwoli nie tylko oszczędzić czas, ale również znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Doradca lekarzem pierwszego kontraktu Twojej firmy. Czasami klienci przychodzą do doradcy podatkowego z problemami niemieszczącymi się w zakresie usług kancelarii. W takim przypadku doradca określi, z jakim specjalistą należy skonsultować się w celu uzyskania profesjonalnie porady.